Kontakt

Vit Cienciala

Ing. Vít Cienciala

předseda správní rady společnosti

TEL: +420 606 796 362,
vit.cienciala@klimaprodukt.cz

Divize výroba

David Sajdak

Ing. David Sajdak

vedoucí divize výroba

TEL: +420 725 845 871
david.sajdak@klimaprodukt.cz

Jiri Martinek

Jiří Martínek

realizace zakázek

TEL: +420 777 718 756
vyroba@klimaprodukt.cz

Dana Mottlova

Dana Mottlová

obchodní oddělení, obchodník

TEL: +420 596 340 353,

+420 777 718 632
dana.mottlova@klimaprodukt.cz

Irena Fiserova

Irena Fišerová

obchodní oddělení, nabídky

TEL: +420 596 340 353
irena.fiserova@klimaprodukt.cz

Veronika Gilova

Veronika Gilová

nákup materiálu, sklad

Divize servis a montáž

Boris Krchnak

Boris Krchňák

vedoucí divize

TEL: +420 731 955 299
boris.krchnak@klimaprodukt.cz

Divize prodejně skladovací

Hala Klimaprodukt, a.s. – DPS Průmyslová zóna Baliny 73961 Třinec

Radomír Staněk

Radomír Staněk

vedoucí divize

TEL: +420 777 718 630
radomir.stanek@klimaprodukt.cz

Darja Tycova

Darja Tycová

obchodník

TEL: +420 558 532 009
darja.tycova@klimaprodukt.cz

Kontaktujte nás

Pošlete nám zprávu s čímkoli, co chcete vědět, my se vám obratem ozveme.

Telefon

+420 596 340 353

Email

info@klimaprodukt.cz

Máme otevřeno

6:00 - 14:30

Provozovna

Klimaprodukt, a.s.
Rudé Armády 2005/17b
73301 Karviná-Hranice