Vzduchotechnické potrubí

Potrubí čtyřhranné

Potrubí ocelové čtyřhranné pro vzduchotechniku je souborem navzájem vázaných prvků potrubí za účelem vedení vzduchu pro klimatizaci a větrání. Prvky potrubí se rozumí přímé trouby, tvarovky a prvky potrubí na ně navazující. Potrubí vyrábíme dle technických podmínek společnosti Klimaprodukt, a.s. Dále vyrábíme čtyřhranné nízkoprofilové potrubí, které je zejména využíváno u nízkoenergetických a pasivních domů. Vyrábíme i a-typické provedení (materiálové a technické), které je nutno konzultovat předem.

Potrubí kruhové

Potrubí ocelové kruhové pro vzduchotechniku je souborem navzájem vázaných prvků potrubí za účelem vedení vzduchu pro klimatizaci a větrání. Prvky potrubí se rozumí přímé trouby, tvarovky a prvky potrubí na ně navazující. Potrubí vyrábíme dle technických podmínek společnosti Klimaprodukt, a.s. Vyrábíme i a-typické provedení (materiálové a technické), které je nutno konzultovat předem.

Příslušenství

Vyrábíme příslušenství k vzduchotechnickému potrubí a to regulační, distribuční, hluk tlumící a filtrační elementy. Vyrábíme i a-typické provedení, které je nutno konzultovat předem.

Větrací potrubí pro doly

Zabýváme se výrobou a dodávkami potrubí pro doly. Jedná se o Lutny LUKO, ty se používají k vedení větracího vzduchu v hlubinných dolech. Mohou být použity jak na sací, tak i výtlačné straně ventilátoru. Lutny HRÁZOVÁ a UZÁVĚR lutny hrázové se používají ke zřizování průlezů zabudovaných do výbuchuvzdorných hrázových objektů v hlubinných dolech. Přišroubováním uzávěru na lutnu z přístupové strany je dosaženo výbuchuvzdorného uzavření důlního díla.

 

Náhradní díly k jednotkám KDK a požárním klapkám PKK

Zajišťujeme dodávky části náhradních dílů k původním klimatizačním jednotkám KDK a protipožárním klapkám PKK 90 původního výrobce Kovona Karviná.

A-typ výroba

Vyrábíme atypické díly vzduchotechnického potrubí kruhového i čtyřhranného. Dále atypické vzduchotechnické příslušenství, odsávací zákryty, atypické plechové díly aj.

Neváhejte nás kontaktovat

Pokud chcete získat cenovou nabídku nebo se jen na něco zeptat, kontaktujte nás prostřednictvím naší kontaktní stránky…